Belgische ondernemingen

Onderneming 1007.312.534

DEURA BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Pajottegem · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Pajottegem, sinds 2024. Schrijnwerk. Brutomarge € 83k, winst € 55k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1007.312.534.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.834

▼ 38,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 154.052

▲ 55,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1007.312.534
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-03-19
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Flieterkouter 108, 1570 Pajottegem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.320SchrijnwerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 16.230Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.401Smeden van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.834

▼ 38,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 154.052

▲ 55,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

61,5 %

▼ 16,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 83.219▼ 29,5 %€ 118.084
Bedrijfswinst (-verlies)€ 72.228▼ 36,7 %€ 114.189
Winst (verlies) van het boekjaar€ 54.834▼ 38,5 %€ 89.218
Balans
Eigen vermogen€ 154.052▲ 55,3 %€ 99.218
Schulden€ 96.374▲ 248,0 %€ 27.696
Balanstotaal€ 250.425▲ 97,3 %€ 126.913
Solvabiliteit berekend61,5 %▼ 16,7 ptn78,2 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Flieterkouter 108, 1570 Pajottegem

2.357.317.655 · sinds 2024-03-19

16.230 Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk; 25.401 Smeden van metaal; 25.401.02 Vervaardiging en montage van gesmede werkstukken voor de bouw : trapleuningen, borstweringen, enz; 42.990.11 Installatie van particuliere zwembaden (niet geprefabriceerd); 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.320 Schrijnwerk; 43.320.01 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz; 43.320.02 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof; 43.320.03 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in hout of kunststof; 43.320.04 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in hout of kunststof; 43.320.05 Montage van serres, veranda's, enz, in hout of kunststof; 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz; 43.320.07 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, de bekleding van wanden, plafonds, enz, in metaal; 43.320.08 Installatie van garagepoorten, luiken, zonneblinden, traliewerk, hekken, enz, in metaal; 43.320.09 Installatie van geblindeerde deuren en brandwerende deuren in metaal; 43.320.10 Montage van serres, veranda's enz in metaal; 43.320.11 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van kunststof; 43.320.12 Installatie van binnendeuren, scheidingswanden enzvan glas; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.332.01 Plaatsen in gebouwen en andere bouwwerken van: parket en andere houten vloerbedekking, wandbekleding van hout; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.343 Glaszetten; 43.343.01 Aanbrengen van glas, spiegels, enz; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal; 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DEURA?

Het ondernemingsnummer van DEURA is 1007.312.534. Het btw-nummer is BE 1007.312.534.

Wanneer werd DEURA opgericht?

DEURA werd opgericht op 19 maart 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DEURA?

De maatschappelijke zetel van DEURA is Flieterkouter 108, 1570 Pajottegem.

Wat doet DEURA?

De hoofdactiviteit van DEURA is: Schrijnwerk (NACE 43.320).

Hoeveel werknemers heeft DEURA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DEURA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DEURA?

DEURA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 83.219 in 2025. De winst van het boekjaar was € 54.834.

Is DEURA bereikbaar via Peppol?

Ja. DEURA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1007312534 en 9925:BE1007312534 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is DEURA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 154.052, een solvabiliteit van 61,5 % en een winst van € 54.834. De winst daalde met 38,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DEURA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DEURA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DEURA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DEURA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DEURA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DEURA 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DEURA?

Het boekjaar van DEURA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid