Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1002.740.567
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-11-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ruiseleedsesteenweg 20, 8700 Tielt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
- 85.599Overige vormen van onderwijs
- 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -289
▼ 104,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 7.632
▼ 3,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
24,4 %
▲ 5,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 41.944 | ▲ 94,4 % | € 21.576 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 3.451 | ▼ 74,4 % | € 13.472 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -289 | ▼ 104,2 % | € 6.921 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 7.632 | ▼ 3,6 % | € 7.921 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 23.624 | ▼ 30,5 % | € 34.012 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 31.256 | ▼ 25,5 % | € 41.933 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 24,4 % | ▲ 5,5 ptn | 18,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ruiseleedsesteenweg 20, 8700 Tielt
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-29
- 2023-11-28 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Lunelle Natural Hair?
Het ondernemingsnummer van Lunelle Natural Hair is 1002.740.567. Het btw-nummer is BE 1002.740.567.
Wanneer werd Lunelle Natural Hair opgericht?
Lunelle Natural Hair werd opgericht op 28 november 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Lunelle Natural Hair?
De maatschappelijke zetel van Lunelle Natural Hair is Ruiseleedsesteenweg 20, 8700 Tielt.
Wat doet Lunelle Natural Hair?
De hoofdactiviteit van Lunelle Natural Hair is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).
Hoeveel werknemers heeft Lunelle Natural Hair?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Lunelle Natural Hair geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Lunelle Natural Hair?
Lunelle Natural Hair vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 41.944 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 289.
Is Lunelle Natural Hair bereikbaar via Peppol?
Ja. Lunelle Natural Hair staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1002740567 en 9925:BE1002740567 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Lunelle Natural Hair?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.632, een solvabiliteit van 24,4 % en een verlies van € 289. De winst daalde met 104,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Lunelle Natural Hair failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Lunelle Natural Hair ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Lunelle Natural Hair de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Lunelle Natural Hair, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Lunelle Natural Hair?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Lunelle Natural Hair 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Lunelle Natural Hair?
Het boekjaar van Lunelle Natural Hair eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1002740567
Europese Commissie1002740567
Notarissen (Fednot)