Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0800.727.278
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-04-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Tervuursesteenweg 238, 1981 Zemst
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.221Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
- 47.221Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 144.841
▼ 27,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 346.822
▲ 71,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
82,7 %
▲ 14,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 264.571 | ▼ 31,8 % | € 387.970 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 188.416 | ▼ 28,4 % | € 263.223 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 144.841 | ▼ 27,9 % | € 200.981 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 346.822 | ▲ 71,7 % | € 201.981 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 72.610 | ▼ 23,3 % | € 94.674 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 419.432 | ▲ 41,4 % | € 296.655 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 82,7 % | ▲ 14,6 ptn | 68,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Tervuursesteenweg 238, 1981 Zemst
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-30
- 2023-04-13 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Slagerij Jens & Jana?
Het ondernemingsnummer van Slagerij Jens & Jana is 0800.727.278. Het btw-nummer is BE 0800.727.278.
Wanneer werd Slagerij Jens & Jana opgericht?
Slagerij Jens & Jana werd opgericht op 13 april 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Slagerij Jens & Jana?
De maatschappelijke zetel van Slagerij Jens & Jana is Tervuursesteenweg 238, 1981 Zemst.
Wat doet Slagerij Jens & Jana?
De hoofdactiviteit van Slagerij Jens & Jana is: Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte (NACE 47.221).
Hoeveel werknemers heeft Slagerij Jens & Jana?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Slagerij Jens & Jana geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Slagerij Jens & Jana?
Slagerij Jens & Jana vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 264.571 in 2025. De winst van het boekjaar was € 144.841.
Is Slagerij Jens & Jana bereikbaar via Peppol?
Ja. Slagerij Jens & Jana staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0800727278 en 9925:BE0800727278 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Slagerij Jens & Jana?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 346.822, een solvabiliteit van 82,7 % en een winst van € 144.841. De winst daalde met 27,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Slagerij Jens & Jana failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Slagerij Jens & Jana ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Slagerij Jens & Jana de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Slagerij Jens & Jana, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Slagerij Jens & Jana?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Slagerij Jens & Jana 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Slagerij Jens & Jana?
Het boekjaar van Slagerij Jens & Jana eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0800727278
Europese Commissie0800727278
Notarissen (Fednot)