Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0765.562.503
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-03-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Blaasveldstraat 146, 2830 Willebroek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 39.754
▲ 24,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 43.490
▼ 28,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
93,2 %
▼ 1,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 57.339 | ▲ 31,8 % | € 43.497 | € 62.248 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 53.810 | ▲ 34,1 % | € 40.114 | € 58.292 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 39.754 | ▲ 24,1 % | € 32.037 | € 46.535 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 43.490 | ▼ 28,4 % | € 60.736 | € 93.405 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.187 | ▲ 0,4 % | € 3.175 | € 4.536 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 46.677 | ▼ 27,0 % | € 63.911 | € 97.941 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 93,2 % | ▼ 1,9 ptn | 95,0 % | 95,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Blaasveldstraat 146, 2830 Willebroek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-03-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
Het ondernemingsnummer van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS is 0765.562.503. Het btw-nummer is BE 0765.562.503.
Wanneer werd SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS opgericht?
SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS werd opgericht op 23 maart 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
De maatschappelijke zetel van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS is Blaasveldstraat 146, 2830 Willebroek.
Wat doet SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
De hoofdactiviteit van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 57.339 in 2025. De winst van het boekjaar was € 39.754.
Is SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS bereikbaar via Peppol?
Ja. SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0765562503 en 9925:BE0765562503 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 43.490, een solvabiliteit van 93,2 % en een winst van € 39.754. De winst steeg met 24,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS?
Het boekjaar van SCHRIJNWERKERIJ MOEYERSONS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0765562503
Europese Commissie0765562503
Notarissen (Fednot)