Belgische ondernemingen

Onderneming 0660.617.114

Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog BV

Actief sinds 2016 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2016. Activiteiten van huisartspraktijken. Brutomarge € 349k, winst € 191k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0660.617.114.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 191.146

▲ 113,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 427.635

▼ 3,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0660.617.114
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2016-08-02
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Tweebruggenstraat 3 bus A, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.210Activiteiten van huisartspraktijkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 191.146

▲ 113,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 427.635

▼ 3,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

51,6 %

▼ 24,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 349.290▲ 73,9 %€ 200.887€ 155.380
Bedrijfswinst (-verlies)€ 256.385▲ 104,3 %€ 125.508€ 84.143
Winst (verlies) van het boekjaar€ 191.146▲ 113,2 %€ 89.662€ 60.467
Balans
Eigen vermogen€ 427.635▼ 3,3 %€ 442.068€ 382.406
Schulden€ 401.811▲ 185,9 %€ 140.524€ 185.222
Balanstotaal€ 829.446▲ 42,4 %€ 582.592€ 567.628
Solvabiliteit berekend51,6 %▼ 24,3 ptn75,9 %67,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Sint-Simonstraat 10, 9050 Gent

2.303.858.876 · sinds 2016-08-02

  • 86.220 Activiteiten van medisch specialisten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Het ondernemingsnummer van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog is 0660.617.114. Het btw-nummer is BE 0660.617.114.

Wanneer werd Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog opgericht?

Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog werd opgericht op 2 augustus 2016, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

De maatschappelijke zetel van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog is Tweebruggenstraat 3 bus A, 9000 Gent.

Wat doet Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

De hoofdactiviteit van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).

Hoeveel werknemers heeft Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 349.290 in 2025. De winst van het boekjaar was € 191.146.

Is Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog bereikbaar via Peppol?

Ja. Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0660617114 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 427.635, een solvabiliteit van 51,6 % en een winst van € 191.146. De winst steeg met 113,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog?

Het boekjaar van Dr. Paul GERMONPRE, pneumoloog-oncoloog eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid