Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0637.998.296
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2015-09-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin des Crètes 139, 4130 Esneux
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 198.932
▲ 11,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 22.755
▼ 72,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
7,6 %
▼ 16,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 279.814 | ▲ 5,3 % | € 265.730 | € 255.788 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 258.699 | ▲ 5,6 % | € 244.978 | € 230.778 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 198.932 | ▲ 11,5 % | € 178.441 | € 200.418 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 22.755 | ▼ 72,9 % | € 83.823 | € 140.676 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 276.439 | ▲ 6,1 % | € 260.448 | € 255.032 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 299.194 | ▼ 13,1 % | € 344.271 | € 395.708 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 7,6 % | ▼ 16,7 ptn | 24,3 % | 35,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chemin des Crètes 139, 4130 Esneux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-21
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-05
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van B. De Backer, Pharmacien biologiste?
Het ondernemingsnummer van B. De Backer, Pharmacien biologiste is 0637.998.296. Het btw-nummer is BE 0637.998.296.
Wanneer werd B. De Backer, Pharmacien biologiste opgericht?
B. De Backer, Pharmacien biologiste werd opgericht op 23 september 2015, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van B. De Backer, Pharmacien biologiste?
De maatschappelijke zetel van B. De Backer, Pharmacien biologiste is Chemin des Crètes 139, 4130 Esneux.
Hoeveel werknemers heeft B. De Backer, Pharmacien biologiste?
Volgens de jaarrekening over 2025 had B. De Backer, Pharmacien biologiste geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van B. De Backer, Pharmacien biologiste?
B. De Backer, Pharmacien biologiste vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 279.814 in 2025. De winst van het boekjaar was € 198.932.
Is B. De Backer, Pharmacien biologiste bereikbaar via Peppol?
B. De Backer, Pharmacien biologiste staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0637998296; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is B. De Backer, Pharmacien biologiste?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 22.755, een solvabiliteit van 7,6 % en een winst van € 198.932. De winst steeg met 11,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is B. De Backer, Pharmacien biologiste failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van B. De Backer, Pharmacien biologiste ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft B. De Backer, Pharmacien biologiste de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van B. De Backer, Pharmacien biologiste, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt B. De Backer, Pharmacien biologiste?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft B. De Backer, Pharmacien biologiste 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van B. De Backer, Pharmacien biologiste?
Het boekjaar van B. De Backer, Pharmacien biologiste eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0637998296
Europese Commissie0637998296
Notarissen (Fednot)