Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0477.019.373
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-03-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Appelterre-Dorp(App) 10, 9400 Ninove
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 266.236
▲ 666,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 527.408
▲ 38,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
77,1 %
▲ 3,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 364.307 | ▲ 484,1 % | € 62.374 | € 59.353 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 342.850 | ▲ 694,1 % | € 43.174 | € 40.010 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 266.236 | ▲ 666,5 % | € 34.735 | € 27.328 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 527.408 | ▲ 38,4 % | € 381.035 | € 346.300 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 156.355 | ▲ 12,5 % | € 138.953 | € 218.524 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 683.763 | ▲ 31,5 % | € 519.989 | € 564.825 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 77,1 % | ▲ 3,9 ptn | 73,3 % | 61,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Appelterre-Dorp(App) 10, 9400 Ninove
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TANDARTS VERA DE LEEUW?
Het ondernemingsnummer van TANDARTS VERA DE LEEUW is 0477.019.373. Het btw-nummer is BE 0477.019.373.
Wanneer werd TANDARTS VERA DE LEEUW opgericht?
TANDARTS VERA DE LEEUW werd opgericht op 7 maart 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TANDARTS VERA DE LEEUW?
De maatschappelijke zetel van TANDARTS VERA DE LEEUW is Appelterre-Dorp(App) 10, 9400 Ninove.
Wat doet TANDARTS VERA DE LEEUW?
De hoofdactiviteit van TANDARTS VERA DE LEEUW is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft TANDARTS VERA DE LEEUW?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TANDARTS VERA DE LEEUW geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TANDARTS VERA DE LEEUW?
TANDARTS VERA DE LEEUW vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 364.307 in 2025. De winst van het boekjaar was € 266.236.
Is TANDARTS VERA DE LEEUW bereikbaar via Peppol?
Ja. TANDARTS VERA DE LEEUW staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0477019373 en 9925:BE0477019373 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is TANDARTS VERA DE LEEUW?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 527.408, een solvabiliteit van 77,1 % en een winst van € 266.236. De winst steeg met 666,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TANDARTS VERA DE LEEUW failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TANDARTS VERA DE LEEUW ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TANDARTS VERA DE LEEUW de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van TANDARTS VERA DE LEEUW, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt TANDARTS VERA DE LEEUW?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TANDARTS VERA DE LEEUW 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TANDARTS VERA DE LEEUW?
Het boekjaar van TANDARTS VERA DE LEEUW eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0477019373
Europese Commissie0477019373
Notarissen (Fednot)