Belgische ondernemingen

Onderneming 1043.902.320

DVDR Labs BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2026. Ontwerpen van computerprogramma’s. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1043.902.320.

Identificatie

Bron: KBO 2026-10-12

Ondernemingsnummer
1043.902.320
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-10-12
Maatschappelijke zetel
Korte Straatje 15, 9040 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-10-12 · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.200Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-10-12

Vestiging

Korte Straatje 15, 9040 Gent

2.395.302.657 · sinds 2026-10-12

  • 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DVDR Labs?

Het ondernemingsnummer van DVDR Labs is 1043.902.320. Het btw-nummer is BE 1043.902.320.

Wanneer werd DVDR Labs opgericht?

DVDR Labs werd opgericht op 12 oktober 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DVDR Labs?

De maatschappelijke zetel van DVDR Labs is Korte Straatje 15, 9040 Gent.

Wat doet DVDR Labs?

De hoofdactiviteit van DVDR Labs is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Is DVDR Labs bereikbaar via Peppol?

DVDR Labs staat niet in de Peppol Directory (stand van 27 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:1043902320; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Is DVDR Labs failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DVDR Labs ‘Normale toestand’ (open data van 12 oktober 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid