Belgische ondernemingen

Onderneming 1043.362.979

NO GUESTLIST BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Antwerpen · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Antwerpen, sinds 2026. Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1043.362.979.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-10-01

Ondernemingsnummer
1043.362.979
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-10-01
Maatschappelijke zetel
Graaf van Egmontstraat 59/3, 2000 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.399Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Graaf van Egmontstraat 59/3, 2000 Antwerpen

2.395.669.475 · sinds 2026-10-01

82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg; 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van NO GUESTLIST?

Het ondernemingsnummer van NO GUESTLIST is 1043.362.979. Het btw-nummer is BE 1043.362.979.

Wanneer werd NO GUESTLIST opgericht?

NO GUESTLIST werd opgericht op 1 oktober 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van NO GUESTLIST?

De maatschappelijke zetel van NO GUESTLIST is Graaf van Egmontstraat 59/3, 2000 Antwerpen.

Wat doet NO GUESTLIST?

De hoofdactiviteit van NO GUESTLIST is: Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg (NACE 93.299).

Is NO GUESTLIST bereikbaar via Peppol?

Ja. NO GUESTLIST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1043362979 (stand van 26 oktober 2026).

Is NO GUESTLIST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NO GUESTLIST ‘Normale toestand’ (open data van 1 oktober 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid