Belgische ondernemingen

Onderneming 1042.828.588

Tomorrow's Harvest BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2026. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1042.828.588.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-22

Ondernemingsnummer
1042.828.588
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-09-22
Maatschappelijke zetel
Visitatiestraat 168, 9040 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-22 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.999Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-22

Vestiging

Visitatiestraat 168, 9040 Gent

2.394.215.465 · sinds 2026-09-22

  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 71.209 Overige technische testen en toetsen
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Tomorrow's Harvest?

Het ondernemingsnummer van Tomorrow's Harvest is 1042.828.588. Het btw-nummer is BE 1042.828.588.

Wanneer werd Tomorrow's Harvest opgericht?

Tomorrow's Harvest werd opgericht op 22 september 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Tomorrow's Harvest?

De maatschappelijke zetel van Tomorrow's Harvest is Visitatiestraat 168, 9040 Gent.

Wat doet Tomorrow's Harvest?

De hoofdactiviteit van Tomorrow's Harvest is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Is Tomorrow's Harvest bereikbaar via Peppol?

Ja. Tomorrow's Harvest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1042828588 en 9925:BE1042828588 (stand van 30 oktober 2026).

Is Tomorrow's Harvest failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tomorrow's Harvest ‘Normale toestand’ (open data van 22 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Tomorrow's Harvest?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tomorrow's Harvest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Tomorrow's Harvest in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Tomorrow's Harvest in het Belgisch Staatsblad dateert van 24 september 2026: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid