Belgische ondernemingen

Onderneming 1042.781.474

JEDT CONSULTING BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Jans-Molenbeek

Besloten Vennootschap in Sint-Jans-Molenbeek, sinds 2026. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1042.781.474.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-22

Ondernemingsnummer
1042.781.474
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-09-21
Maatschappelijke zetel
Gentsesteenweg 443, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-22 · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-22

Vestiging

Gentsesteenweg 443, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

2.394.568.823 · sinds 2026-09-21

  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JEDT CONSULTING?

Het ondernemingsnummer van JEDT CONSULTING is 1042.781.474. Het btw-nummer is BE 1042.781.474.

Wanneer werd JEDT CONSULTING opgericht?

JEDT CONSULTING werd opgericht op 21 september 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JEDT CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van JEDT CONSULTING is Gentsesteenweg 443, 1080 Sint-Jans-Molenbeek.

Wat doet JEDT CONSULTING?

De hoofdactiviteit van JEDT CONSULTING is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is JEDT CONSULTING bereikbaar via Peppol?

Ja. JEDT CONSULTING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1042781474 en 9925:BE1042781474 (stand van 26 oktober 2026).

Is JEDT CONSULTING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JEDT CONSULTING ‘Normale toestand’ (open data van 22 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid