Belgische ondernemingen

Onderneming 1042.237.779

Monzar BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Gent · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2026. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1042.237.779.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1042.237.779
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-09-08
Maatschappelijke zetel
Einde Were 53 bus 1, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Einde Were 53 bus 1, 9000 Gent

2.394.257.334 · sinds 2026-09-08

70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Monzar?

Het ondernemingsnummer van Monzar is 1042.237.779. Het btw-nummer is BE 1042.237.779.

Wanneer werd Monzar opgericht?

Monzar werd opgericht op 8 september 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Monzar?

De maatschappelijke zetel van Monzar is Einde Were 53 bus 1, 9000 Gent.

Wat doet Monzar?

De hoofdactiviteit van Monzar is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Is Monzar bereikbaar via Peppol?

Ja. Monzar staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1042237779 en 9925:BE1042237779 (stand van 25 oktober 2026).

Is Monzar failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Monzar ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid