Belgische ondernemingen

Onderneming 1041.035.177

Rokefella BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Pelt · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Pelt, sinds 2026. Uitgeven van computerspellen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1041.035.177.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1041.035.177
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-08-06
Maatschappelijke zetel
Moldershoevenstraat 90, 3900 Pelt

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 58.210Uitgeven van computerspellenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.910Activiteiten van webportalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Moldershoevenstraat 90, 3900 Pelt

2.393.916.151 · sinds 2026-08-06

47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 58.110 Uitgeven van boeken; 58.210 Uitgeven van computerspellen; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 74.112 Activiteiten van industriële designers; 47.610 Detailhandel in boeken; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 63.910 Activiteiten van webportalen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Rokefella?

Het ondernemingsnummer van Rokefella is 1041.035.177. Het btw-nummer is BE 1041.035.177.

Wanneer werd Rokefella opgericht?

Rokefella werd opgericht op 6 augustus 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Rokefella?

De maatschappelijke zetel van Rokefella is Moldershoevenstraat 90, 3900 Pelt.

Wat doet Rokefella?

De hoofdactiviteit van Rokefella is: Uitgeven van computerspellen (NACE 58.210).

Is Rokefella bereikbaar via Peppol?

Rokefella staat niet in de Peppol Directory (stand van 26 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:1041035177; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Is Rokefella failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Rokefella ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid