Belgische ondernemingen

Onderneming 1040.601.449

Shine Up Cleaning BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Torhout · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Torhout, sinds 2026. Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1040.601.449.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1040.601.449
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-07-24
Maatschappelijke zetel
Oostendestraat 285, 8820 Torhout

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 23.610Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouwHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 23.660Vervaardiging van andere artikelen van beton, cement en gipsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.332Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.422ChapewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.900Niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.210Algemene reiniging van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Oostendestraat 285, 8820 Torhout

2.391.897.066 · sinds 2026-07-24

81.210 Algemene reiniging van gebouwen; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten; 23.610 Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw; 23.660 Vervaardiging van andere artikelen van beton, cement en gips; 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 43.110 Slopen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.310 Stukadoorswerk; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden; 43.410 Dakwerkzaamheden; 43.422 Chapewerken; 43.910 Metselwerk; 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel; 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Shine Up Cleaning?

Het ondernemingsnummer van Shine Up Cleaning is 1040.601.449. Het btw-nummer is BE 1040.601.449.

Wanneer werd Shine Up Cleaning opgericht?

Shine Up Cleaning werd opgericht op 24 juli 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Shine Up Cleaning?

De maatschappelijke zetel van Shine Up Cleaning is Oostendestraat 285, 8820 Torhout.

Wat doet Shine Up Cleaning?

De hoofdactiviteit van Shine Up Cleaning is: Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw (NACE 23.610).

Is Shine Up Cleaning bereikbaar via Peppol?

Ja. Shine Up Cleaning staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1040601449 en 9925:BE1040601449 (stand van 26 oktober 2026).

Is Shine Up Cleaning failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Shine Up Cleaning ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid