Belgische ondernemingen

Onderneming 1040.316.189

AC Inside BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Waterloo · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Waterloo, sinds 2026. Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1040.316.189.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1040.316.189
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-07-15
Maatschappelijke zetel
Boulevard de la Cense 72 bus 2, 1410 Waterloo

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 46.389Groothandel in andere voedingsmiddelen, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.110Exploitatie van sportaccommodatiesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Boulevard de la Cense 72 bus 2, 1410 Waterloo

2.391.742.955 · sinds 2026-07-15

46.389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 93.110 Exploitatie van sportaccommodaties; 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg; 47.279.03 Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg; 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 56.309 Andere drinkgelegenheden; 96.230.02 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AC Inside?

Het ondernemingsnummer van AC Inside is 1040.316.189. Het btw-nummer is BE 1040.316.189.

Wanneer werd AC Inside opgericht?

AC Inside werd opgericht op 15 juli 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AC Inside?

De maatschappelijke zetel van AC Inside is Boulevard de la Cense 72 bus 2, 1410 Waterloo.

Wat doet AC Inside?

De hoofdactiviteit van AC Inside is: Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg (NACE 46.389).

Is AC Inside bereikbaar via Peppol?

Ja. AC Inside staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1040316189 en 9925:BE1040316189 (stand van 25 oktober 2026).

Is AC Inside failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AC Inside ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid