Belgische ondernemingen

Onderneming 1040.217.310

ELINE LAGA BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Kortrijk

Besloten Vennootschap in Kortrijk, sinds 2026. Activiteiten op het gebied van kinesitherapie. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1040.217.310.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1040.217.310
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-07-13
Maatschappelijke zetel
Beheerstraat(Kor) 7 bus 21, 8500 Kortrijk

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.951Activiteiten op het gebied van kinesitherapieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Beheerstraat(Kor) 7 bus 21, 8500 Kortrijk

2.391.717.617 · sinds 2026-07-13

  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 86.951 Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ELINE LAGA?

Het ondernemingsnummer van ELINE LAGA is 1040.217.310. Het btw-nummer is BE 1040.217.310.

Wanneer werd ELINE LAGA opgericht?

ELINE LAGA werd opgericht op 13 juli 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ELINE LAGA?

De maatschappelijke zetel van ELINE LAGA is Beheerstraat(Kor) 7 bus 21, 8500 Kortrijk.

Wat doet ELINE LAGA?

De hoofdactiviteit van ELINE LAGA is: Activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86.951).

Is ELINE LAGA bereikbaar via Peppol?

Ja. ELINE LAGA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1040217310 en 9925:BE1040217310 (stand van 27 oktober 2026).

Is ELINE LAGA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ELINE LAGA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid