Belgische ondernemingen

Onderneming 1040.189.101

BOUD SOLUTIONS BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Gembloux · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Gembloux, sinds 2026. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1040.189.101.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1040.189.101
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-07-10
Maatschappelijke zetel
Chaussée de Namur, Beuzet 420 bus 11, 5030 Gembloux

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Chaussée de Namur, Beuzet 420 bus 11, 5030 Gembloux

2.391.691.584 · sinds 2026-07-10

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BOUD SOLUTIONS?

Het ondernemingsnummer van BOUD SOLUTIONS is 1040.189.101. Het btw-nummer is BE 1040.189.101.

Wanneer werd BOUD SOLUTIONS opgericht?

BOUD SOLUTIONS werd opgericht op 10 juli 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BOUD SOLUTIONS?

De maatschappelijke zetel van BOUD SOLUTIONS is Chaussée de Namur, Beuzet 420 bus 11, 5030 Gembloux.

Wat doet BOUD SOLUTIONS?

De hoofdactiviteit van BOUD SOLUTIONS is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is BOUD SOLUTIONS bereikbaar via Peppol?

Ja. BOUD SOLUTIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1040189101 en 9925:BE1040189101 (stand van 25 oktober 2026).

Is BOUD SOLUTIONS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUD SOLUTIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid