Belgische ondernemingen

Onderneming 1040.133.671

Algemene Aannemingen De Velder BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Puurs-Sint-Amands

Besloten Vennootschap in Puurs-Sint-Amands, sinds 2026. Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1040.133.671.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1040.133.671
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-07-09
Maatschappelijke zetel
Achterhoefweg 10A, 2870 Puurs-Sint-Amands

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Achterhoefweg 10A, 2870 Puurs-Sint-Amands

2.392.042.269 · sinds 2026-07-09

  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Algemene Aannemingen De Velder?

Het ondernemingsnummer van Algemene Aannemingen De Velder is 1040.133.671. Het btw-nummer is BE 1040.133.671.

Wanneer werd Algemene Aannemingen De Velder opgericht?

Algemene Aannemingen De Velder werd opgericht op 9 juli 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Algemene Aannemingen De Velder?

De maatschappelijke zetel van Algemene Aannemingen De Velder is Achterhoefweg 10A, 2870 Puurs-Sint-Amands.

Wat doet Algemene Aannemingen De Velder?

De hoofdactiviteit van Algemene Aannemingen De Velder is: Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (NACE 46.831).

Is Algemene Aannemingen De Velder bereikbaar via Peppol?

Ja. Algemene Aannemingen De Velder staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1040133671 en 9925:BE1040133671 (stand van 27 oktober 2026).

Is Algemene Aannemingen De Velder failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Algemene Aannemingen De Velder ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid