Belgische ondernemingen

Onderneming 1038.072.620

RENEW IT SOLUTIONS BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Machelen (Brab.) · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Machelen (Brab.), sinds 2026. Detailhandel in ICT-apparatuur. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1038.072.620.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1038.072.620
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-05-19
Maatschappelijke zetel
Steenweg Buda 26, 1830 Machelen (Brab.)

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 47.400Detailhandel in ICT-apparatuurHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Steenweg Buda 26, 1830 Machelen (Brab.)

2.389.632.117 · sinds 2026-05-19

47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RENEW IT SOLUTIONS?

Het ondernemingsnummer van RENEW IT SOLUTIONS is 1038.072.620. Het btw-nummer is BE 1038.072.620.

Wanneer werd RENEW IT SOLUTIONS opgericht?

RENEW IT SOLUTIONS werd opgericht op 19 mei 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RENEW IT SOLUTIONS?

De maatschappelijke zetel van RENEW IT SOLUTIONS is Steenweg Buda 26, 1830 Machelen (Brab.).

Wat doet RENEW IT SOLUTIONS?

De hoofdactiviteit van RENEW IT SOLUTIONS is: Detailhandel in ICT-apparatuur (NACE 47.400); Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is RENEW IT SOLUTIONS bereikbaar via Peppol?

Ja. RENEW IT SOLUTIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1038072620 (stand van 26 oktober 2026).

Is RENEW IT SOLUTIONS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RENEW IT SOLUTIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid