Belgische ondernemingen

Onderneming 1036.981.864

Loket 285 BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Nijlen · sinds 2026

Besloten Vennootschap in Nijlen, sinds 2026. Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1036.981.864.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1036.981.864
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-04-16
Maatschappelijke zetel
Bevel-Dorp 27, 2560 Nijlen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.999Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Bevel-Dorp 27, 2560 Nijlen

2.388.109.415 · sinds 2026-04-16

70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts; 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 47.690.21 Kleinhandel in hedendaagse kunst, nieuwe schilderijen, reproducties, kaders, lijsten, enz; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 90.120 Creatie van beeldende kunsten; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Loket 285?

Het ondernemingsnummer van Loket 285 is 1036.981.864. Het btw-nummer is BE 1036.981.864.

Wanneer werd Loket 285 opgericht?

Loket 285 werd opgericht op 16 april 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Loket 285?

De maatschappelijke zetel van Loket 285 is Bevel-Dorp 27, 2560 Nijlen.

Wat doet Loket 285?

De hoofdactiviteit van Loket 285 is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71.121).

Is Loket 285 bereikbaar via Peppol?

Ja. Loket 285 staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1036981864 en 9925:BE1036981864 (stand van 26 oktober 2026).

Is Loket 285 failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Loket 285 ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid