Belgische ondernemingen

Onderneming 1035.197.460

Beersmans - Persyn BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Zedelgem

Besloten Vennootschap in Zedelgem, sinds 2026. Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1035.197.460.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1035.197.460
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-03-05
Maatschappelijke zetel
Dr. Adriaensstraat 29, 8210 Zedelgem

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 33.140Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuurHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.240Overige bouwinstallatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Dr. Adriaensstraat 29, 8210 Zedelgem

2.387.703.302 · sinds 2026-03-05

  • 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 95.220 Reparatie en onderhoud van huishoudapparaten en van werktuigen voor gebruik in huis en tuin

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Beersmans - Persyn?

Het ondernemingsnummer van Beersmans - Persyn is 1035.197.460. Het btw-nummer is BE 1035.197.460.

Wanneer werd Beersmans - Persyn opgericht?

Beersmans - Persyn werd opgericht op 5 maart 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Beersmans - Persyn?

De maatschappelijke zetel van Beersmans - Persyn is Dr. Adriaensstraat 29, 8210 Zedelgem.

Wat doet Beersmans - Persyn?

De hoofdactiviteit van Beersmans - Persyn is: Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur (NACE 33.140).

Is Beersmans - Persyn bereikbaar via Peppol?

Ja. Beersmans - Persyn staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1035197460 en 9925:BE1035197460 (stand van 27 oktober 2026).

Is Beersmans - Persyn failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Beersmans - Persyn ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid