Belgische ondernemingen

Onderneming 1034.750.765

Oliveira e Santos CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Gent · sinds 2026

Commanditaire vennootschap in Gent, sinds 2026. Kappers- en barbiersactiviteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1034.750.765.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1034.750.765
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-02-24
Maatschappelijke zetel
Haardstedestraat 91, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 96.210Kappers- en barbiersactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.309Andere drinkgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Haardstedestraat 91, 9000 Gent

2.386.254.339 · sinds 2026-02-24

47.750 Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen; 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten; 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen; 56.309 Andere drinkgelegenheden

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Oliveira e Santos?

Het ondernemingsnummer van Oliveira e Santos is 1034.750.765. Het btw-nummer is BE 1034.750.765.

Wanneer werd Oliveira e Santos opgericht?

Oliveira e Santos werd opgericht op 24 februari 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Oliveira e Santos?

De maatschappelijke zetel van Oliveira e Santos is Haardstedestraat 91, 9000 Gent.

Wat doet Oliveira e Santos?

De hoofdactiviteit van Oliveira e Santos is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).

Is Oliveira e Santos bereikbaar via Peppol?

Ja. Oliveira e Santos staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1034750765 en 9925:BE1034750765 (stand van 26 oktober 2026).

Is Oliveira e Santos failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Oliveira e Santos ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid