Belgische ondernemingen

Onderneming 1033.291.708

Laser-Motion BV

Actief sinds 2026 Normale toestand Besloten Vennootschap Aartselaar

Besloten Vennootschap in Aartselaar, sinds 2026. Groothandel in andere machines en werktuigen, neg. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1033.291.708.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1033.291.708
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2026-01-20
Maatschappelijke zetel
Cleydaellaan 10 bus 4, 2630 Aartselaar

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.530Verspanend bewerken van metalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.200Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Cleydaellaan 10/4, 2630 Aartselaar

2.387.408.837 · sinds 2026-01-20

  • 46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
  • 25.530.01 Afbramen, zandstralen, trommelpolijsten en reinigen van metaal
  • 25.610 Vervaardiging van scharen, messen, bestekken enz
  • 33.120 Reparatie en onderhoud van machines
  • 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  • 46.140.06 Handelsbemiddeling in machines en uitrusting voor de dienstverlenende sector
  • 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 81.230 Andere reinigingsactiviteiten

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Laser-Motion?

Het ondernemingsnummer van Laser-Motion is 1033.291.708. Het btw-nummer is BE 1033.291.708.

Wanneer werd Laser-Motion opgericht?

Laser-Motion werd opgericht op 20 januari 2026, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Laser-Motion?

De maatschappelijke zetel van Laser-Motion is Cleydaellaan 10 bus 4, 2630 Aartselaar.

Wat doet Laser-Motion?

De hoofdactiviteit van Laser-Motion is: Groothandel in andere machines en werktuigen, neg (NACE 46.649).

Is Laser-Motion bereikbaar via Peppol?

Ja. Laser-Motion staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1033291708 (stand van 27 oktober 2026).

Is Laser-Motion failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Laser-Motion ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid