Belgische ondernemingen

Onderneming 1031.819.979

Sally66 BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Antwerpen · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Antwerpen, sinds 2025. Sport- en recreatieonderwijs. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1031.819.979.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1031.819.979
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-12-18
Maatschappelijke zetel
Jef Huyghstraat 84, 2100 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.639Detailhandel in overige sportartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Jef Huyghstraat 84, 2100 Antwerpen

2.382.742.741 · sinds 2026-01-02

85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.110 Activiteiten van reclamebureaus

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Sally66?

Het ondernemingsnummer van Sally66 is 1031.819.979. Het btw-nummer is BE 1031.819.979.

Wanneer werd Sally66 opgericht?

Sally66 werd opgericht op 18 december 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Sally66?

De maatschappelijke zetel van Sally66 is Jef Huyghstraat 84, 2100 Antwerpen.

Wat doet Sally66?

De hoofdactiviteit van Sally66 is: Sport- en recreatieonderwijs (NACE 85.510).

Is Sally66 bereikbaar via Peppol?

Ja. Sally66 staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1031819979 (stand van 26 oktober 2026).

Is Sally66 failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sally66 ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid