Belgische ondernemingen

Onderneming 1031.377.046

SQUAKO BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Liège · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Liège, sinds 2025. Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1031.377.046.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1031.377.046
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-12-09
Maatschappelijke zetel
Rue des Carmes 24, 4000 Liège

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 58.290Uitgeven van overige softwareNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue des Carmes 24, 4000 Liège

2.385.046.391 · sinds 2025-12-09

62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 18.130.04 Bewerking van digitale gegevens : verrijking, selectie en koppeling van digitale gegevens op gegevensdragers; 58.290 Uitgeven van overige software; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software)

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SQUAKO?

Het ondernemingsnummer van SQUAKO is 1031.377.046. Het btw-nummer is BE 1031.377.046.

Wanneer werd SQUAKO opgericht?

SQUAKO werd opgericht op 9 december 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SQUAKO?

De maatschappelijke zetel van SQUAKO is Rue des Carmes 24, 4000 Liège.

Wat doet SQUAKO?

De hoofdactiviteit van SQUAKO is: Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer (NACE 62.900).

Is SQUAKO bereikbaar via Peppol?

Ja. SQUAKO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1031377046 (stand van 26 oktober 2026).

Is SQUAKO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SQUAKO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid