Belgische ondernemingen

Onderneming 1030.913.228

Algemene onderneming Wouters K. BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Dilsen-Stokkem · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Dilsen-Stokkem, sinds 2025. Bouwrijp maken van terreinen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1030.913.228.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1030.913.228
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-11-28
Maatschappelijke zetel
Nachtegaallaan 30, 3650 Dilsen-Stokkem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.110Bouw van autowegen en andere wegenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.219Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.110SlopenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 49.410Goederenvervoer over de wegNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Nachtegaallaan 30, 3650 Dilsen-Stokkem

2.381.806.987 · sinds 2025-11-28

01.610.06 Verhuur van landbouwmachines en -werktuigen met bedieningspersoneel; 42.219.02 Aanleg van waterdistributienetten en rioleringen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven; 49.410 Goederenvervoer over de weg; 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails); 42.130.02 Bouw van tunnels voor spoorweg- en autoverkeer en van overige ondergrondse doorgangen; 42.219 Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg; 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie; 43.110 Slopen; 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen; 43.130 Proefboren en boren; 43.130.02 Uitvoeren van horizontale boringen voor het leggen van kabels en kanalisaties; 43.240.04 Algemene bouwinstallatie; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.331.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouww van : vloer-of wandtegels van keramische stoffen, beton of gehouwen steen, vloerbedekking en wandbekleding van terrazzo marmer, graniet of lei, enz; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 49.410.01 Goederenvervoer langs de weg : vervoer van boomstammen, vee, auto's, afval, vervoer met koelwagens, zwaar internationaal vervoer, vervoer van bulkgoederen, inclusief vervoer in tankwagens; 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen; 74.201.01 Maken van foto's voor bedrijven en particulieren: portretfotografie; mode-en reklamefotografie; fotografie tbv uitgeverijen, toeristische doeleinden, bemiddelaars in onroerende goederen, enz; 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Algemene onderneming Wouters K.?

Het ondernemingsnummer van Algemene onderneming Wouters K. is 1030.913.228. Het btw-nummer is BE 1030.913.228.

Wanneer werd Algemene onderneming Wouters K. opgericht?

Algemene onderneming Wouters K. werd opgericht op 28 november 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Algemene onderneming Wouters K.?

De maatschappelijke zetel van Algemene onderneming Wouters K. is Nachtegaallaan 30, 3650 Dilsen-Stokkem.

Wat doet Algemene onderneming Wouters K.?

De hoofdactiviteit van Algemene onderneming Wouters K. is: Bouwrijp maken van terreinen (NACE 43.120).

Is Algemene onderneming Wouters K. bereikbaar via Peppol?

Ja. Algemene onderneming Wouters K. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1030913228 en 9925:BE1030913228 (stand van 26 oktober 2026).

Is Algemene onderneming Wouters K. failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Algemene onderneming Wouters K. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid