Belgische ondernemingen

Onderneming 1030.398.138

EYESHIFT CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Mortsel · sinds 2025

Commanditaire vennootschap in Mortsel, sinds 2025. Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1030.398.138.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1030.398.138
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-11-14
Maatschappelijke zetel
Rode Leeuwlaan 1, 2640 Mortsel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 90.201Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiestenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.114Productie van televisieprogramma'sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.209Overige diensten in verband met het maken van geluidsopnamenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.130Andere vormen van creatie van kunstNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.399Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rode Leeuwlaan 1, 2640 Mortsel

2.381.623.380 · sinds 2025-11-14

90.130 Andere vormen van creatie van kunst; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg; 59.111 Productie van bioscoopfilms; 59.112 Productie van televisiefilms; 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms; 59.114 Productie van televisieprogramma's; 59.209 Overige diensten in verband met het maken van geluidsopnamen

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van EYESHIFT?

Het ondernemingsnummer van EYESHIFT is 1030.398.138. Het btw-nummer is BE 1030.398.138.

Wanneer werd EYESHIFT opgericht?

EYESHIFT werd opgericht op 14 november 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van EYESHIFT?

De maatschappelijke zetel van EYESHIFT is Rode Leeuwlaan 1, 2640 Mortsel.

Wat doet EYESHIFT?

De hoofdactiviteit van EYESHIFT is: Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten (NACE 90.201).

Is EYESHIFT bereikbaar via Peppol?

Ja. EYESHIFT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1030398138 en 9925:BE1030398138 (stand van 26 oktober 2026).

Is EYESHIFT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EYESHIFT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid