Belgische ondernemingen

Onderneming 1030.282.827

RNW CONSTRUCT VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Geer · sinds 2025

Vennootschap onder firma in Geer, sinds 2025. Metselwerk. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1030.282.827.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1030.282.827
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-11-12
Maatschappelijke zetel
Rue des Broucks(OM) 102, 4252 Geer

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.910MetselwerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue des Broucks(OM) 102, 4252 Geer

2.381.473.526 · sinds 2025-11-12

43.910 Metselwerk; 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven; 43.120.03 Verlaging van het grondwaterpeil en drainage van bouwterreinen; 43.120.05 Ruimen van bouwterreinen; 43.230 Installatie van isolatie; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RNW CONSTRUCT?

Het ondernemingsnummer van RNW CONSTRUCT is 1030.282.827. Het btw-nummer is BE 1030.282.827.

Wanneer werd RNW CONSTRUCT opgericht?

RNW CONSTRUCT werd opgericht op 12 november 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RNW CONSTRUCT?

De maatschappelijke zetel van RNW CONSTRUCT is Rue des Broucks(OM) 102, 4252 Geer.

Wat doet RNW CONSTRUCT?

De hoofdactiviteit van RNW CONSTRUCT is: Metselwerk (NACE 43.910).

Is RNW CONSTRUCT bereikbaar via Peppol?

Ja. RNW CONSTRUCT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1030282827 (stand van 25 oktober 2026).

Is RNW CONSTRUCT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RNW CONSTRUCT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid