Belgische ondernemingen

Onderneming 1029.618.475

Ateljeebc CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Stekene · sinds 2025

Commanditaire vennootschap in Stekene, sinds 2025. Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1029.618.475.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1029.618.475
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-10-24
Maatschappelijke zetel
Kloosterstraat(KLS) 44, 9190 Stekene

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 13.929Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kledingHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.530Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekledingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.111Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kloosterstraat(KLS) 44, 9190 Stekene

2.380.293.787 · sinds 2025-10-24

13.929 Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding; 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.530 Detailhandel in tapijten en andere vloerbedekking en wandbekleding; 74.111 Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Ateljeebc?

Het ondernemingsnummer van Ateljeebc is 1029.618.475. Het btw-nummer is BE 1029.618.475.

Wanneer werd Ateljeebc opgericht?

Ateljeebc werd opgericht op 24 oktober 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Ateljeebc?

De maatschappelijke zetel van Ateljeebc is Kloosterstraat(KLS) 44, 9190 Stekene.

Wat doet Ateljeebc?

De hoofdactiviteit van Ateljeebc is: Vervaardiging van overige geconfectioneerde artikelen van textiel, muv kleding (NACE 13.929).

Is Ateljeebc bereikbaar via Peppol?

Ja. Ateljeebc staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1029618475 en 9925:BE1029618475 (stand van 25 oktober 2026).

Is Ateljeebc failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Ateljeebc ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid