Belgische ondernemingen

Onderneming 1029.115.461

FAMOU'S BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Koekelberg

Besloten Vennootschap in Koekelberg, sinds 2025. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1029.115.461.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1029.115.461
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-10-14
Maatschappelijke zetel
Jules Debeckerstraat 32 bus M000, 1081 Koekelberg

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Jules Debeckerstraat 32 bus M000, 1081 Koekelberg

2.382.129.661 · sinds 2025-10-14

  • 68.203.01 Verhuur van niet-residentiële gebouwen zoals kantoorgebouwen, handelspanden, tentoonstellingsruimtes, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van FAMOU'S?

Het ondernemingsnummer van FAMOU'S is 1029.115.461. Het btw-nummer is BE 1029.115.461.

Wanneer werd FAMOU'S opgericht?

FAMOU'S werd opgericht op 14 oktober 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van FAMOU'S?

De maatschappelijke zetel van FAMOU'S is Jules Debeckerstraat 32 bus M000, 1081 Koekelberg.

Wat doet FAMOU'S?

De hoofdactiviteit van FAMOU'S is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Is FAMOU'S bereikbaar via Peppol?

Ja. FAMOU'S staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1029115461 en 9925:BE1029115461 (stand van 27 oktober 2026).

Is FAMOU'S failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FAMOU'S ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid