Belgische ondernemingen

Onderneming 1028.985.304

FRANCHEMENT, CA VA! BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Hoeilaart · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Hoeilaart, sinds 2025. Overige zakelijke dienstverlening, neg. Brutomarge € 83, winst € 17 (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1028.985.304.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17

Eigen vermogen 2025

€ 1.017

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1028.985.304
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-10-10
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Charles Coppensstraat 60, 1560 Hoeilaart

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 17

Eigen vermogen 2025

€ 1.017

Solvabiliteit 2025

14,0 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 83—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 83—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 17—
Balans
Eigen vermogen€ 1.017—
Schulden€ 6.266—
Balanstotaal€ 7.283—
Solvabiliteit berekend14,0 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Charles Coppensstraat 60, 1560 Hoeilaart

2.380.353.769 · sinds 2025-10-10

82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van FRANCHEMENT, CA VA!?

Het ondernemingsnummer van FRANCHEMENT, CA VA! is 1028.985.304. Het btw-nummer is BE 1028.985.304.

Wanneer werd FRANCHEMENT, CA VA! opgericht?

FRANCHEMENT, CA VA! werd opgericht op 10 oktober 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van FRANCHEMENT, CA VA!?

De maatschappelijke zetel van FRANCHEMENT, CA VA! is Charles Coppensstraat 60, 1560 Hoeilaart.

Wat doet FRANCHEMENT, CA VA!?

De hoofdactiviteit van FRANCHEMENT, CA VA! is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).

Hoeveel werknemers heeft FRANCHEMENT, CA VA!?

Volgens de jaarrekening over 2025 had FRANCHEMENT, CA VA! geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van FRANCHEMENT, CA VA!?

FRANCHEMENT, CA VA! vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 83 in 2025. De winst van het boekjaar was € 17.

Is FRANCHEMENT, CA VA! bereikbaar via Peppol?

Ja. FRANCHEMENT, CA VA! staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1028985304 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is FRANCHEMENT, CA VA!?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.017, een solvabiliteit van 14,0 % en een winst van € 17. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is FRANCHEMENT, CA VA! failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FRANCHEMENT, CA VA! ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft FRANCHEMENT, CA VA! de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van FRANCHEMENT, CA VA!, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt FRANCHEMENT, CA VA!?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FRANCHEMENT, CA VA! 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van FRANCHEMENT, CA VA!?

Het boekjaar van FRANCHEMENT, CA VA! eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 10 oktober 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid