Belgische ondernemingen

Onderneming 1028.765.667

Baigneurs du Coq CommV

Actief sinds 2025 Normale toestand Commanditaire vennootschap De Haan

Commanditaire vennootschap in De Haan, sinds 2025. Exploitatie van recreatiedomeinen. 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1028.765.667.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1028.765.667
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-10-07
Maatschappelijke zetel
Vogelzanglaan 14, 8420 De Haan

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 93.293Exploitatie van recreatiedomeinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.309Andere drinkgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Vogelzanglaan 14, 8420 De Haan

2.379.571.831 · sinds 2025-10-07

  • 56.309 Andere drinkgelegenheden
  • 93.293 Exploitatie van recreatiedomeinen
  • 93.299.03 Exploitatie van strandfaciliteiten (verhuur van kleedhokjes, windschermen, ligbedden,enz)
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
  • 93.299.01 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz
  • 93.299.04 Terbeschikkingstelling van faciliteiten voor recreatiedoeleinden, zoals fietsen, waterfietsen, roeibootjes, poney's, enz
  • 93.299.05 Overige activiteiten ivm recreatie die niet elders zijn gerangschikt

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Baigneurs du Coq?

Het ondernemingsnummer van Baigneurs du Coq is 1028.765.667. Het btw-nummer is BE 1028.765.667.

Wanneer werd Baigneurs du Coq opgericht?

Baigneurs du Coq werd opgericht op 7 oktober 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Baigneurs du Coq?

De maatschappelijke zetel van Baigneurs du Coq is Vogelzanglaan 14, 8420 De Haan.

Wat doet Baigneurs du Coq?

De hoofdactiviteit van Baigneurs du Coq is: Exploitatie van recreatiedomeinen (NACE 93.293).

Is Baigneurs du Coq bereikbaar via Peppol?

Ja. Baigneurs du Coq staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1028765667 en 9925:BE1028765667 (stand van 28 oktober 2026).

Is Baigneurs du Coq failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Baigneurs du Coq ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Baigneurs du Coq?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Baigneurs du Coq 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Baigneurs du Coq in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Baigneurs du Coq in het Belgisch Staatsblad dateert van 9 oktober 2025: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid