Belgische ondernemingen

Onderneming 1026.430.046

EPICONE BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Etterbeek

Besloten Vennootschap in Etterbeek, sinds 2025. Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1026.430.046.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1026.430.046
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-08-12
Maatschappelijke zetel
Koningsveldstraat 50, 1040 Etterbeek

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 10.890Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 11.040Vervaardiging van andere niet-gedistilleerde gegiste drankenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 11.070Vervaardiging van frisdranken en water in flessenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.252Detailhandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Koningsveldstraat 50, 1040 Etterbeek

2.377.667.265 · sinds 2025-08-12

  • 10.890 Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg
  • 11.040 Vervaardiging van andere niet-gedistilleerde gegiste dranken
  • 46.349 Groothandel in dranken, algemeen assortiment
  • 11.070 Vervaardiging van frisdranken en water in flessen
  • 47.252 Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van EPICONE?

Het ondernemingsnummer van EPICONE is 1026.430.046. Het btw-nummer is BE 1026.430.046.

Wanneer werd EPICONE opgericht?

EPICONE werd opgericht op 12 augustus 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van EPICONE?

De maatschappelijke zetel van EPICONE is Koningsveldstraat 50, 1040 Etterbeek.

Wat doet EPICONE?

De hoofdactiviteit van EPICONE is: Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg (NACE 10.890).

Is EPICONE bereikbaar via Peppol?

Ja. EPICONE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1026430046 (stand van 26 oktober 2026).

Is EPICONE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van EPICONE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid