Belgische ondernemingen

Onderneming 1026.404.807

M.M Sanitair BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Mechelen

Besloten Vennootschap in Mechelen, sinds 2025. Sanitaire werkzaamheden. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1026.404.807.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1026.404.807
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-08-12
Maatschappelijke zetel
Landweg 36, 2800 Mechelen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.003Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.223Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.527Detailhandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Landweg 36, 2800 Mechelen

2.377.770.106 · sinds 2025-08-12

  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen
  • 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen
  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
  • 47.527 Detailhandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaal

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van M.M Sanitair?

Het ondernemingsnummer van M.M Sanitair is 1026.404.807. Het btw-nummer is BE 1026.404.807.

Wanneer werd M.M Sanitair opgericht?

M.M Sanitair werd opgericht op 12 augustus 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van M.M Sanitair?

De maatschappelijke zetel van M.M Sanitair is Landweg 36, 2800 Mechelen.

Wat doet M.M Sanitair?

De hoofdactiviteit van M.M Sanitair is: Sanitaire werkzaamheden (NACE 43.221).

Is M.M Sanitair bereikbaar via Peppol?

Ja. M.M Sanitair staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1026404807 en 9925:BE1026404807 (stand van 27 oktober 2026).

Is M.M Sanitair failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van M.M Sanitair ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid