Belgische ondernemingen

Onderneming 1026.201.602

TIGRO BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Oosterzele · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Oosterzele, sinds 2025. Landschapsverzorging. Brutomarge € −2k, verlies € 2k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1026.201.602.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.679

Eigen vermogen 2025

€ 1.321

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1026.201.602
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-08-05
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Reigerstraat 92, 9860 Oosterzele

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 81.300LandschapsverzorgingHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 42.130Bouw van bruggen en tunnelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.110SlopenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.120Bouwrijp maken van terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.332Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van houtNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.679

Eigen vermogen 2025

€ 1.321

Solvabiliteit 2025

88,7 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ -1.661—
Bedrijfswinst (-verlies)€ -1.661—
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.679—
Balans
Eigen vermogen€ 1.321—
Schulden€ 168—
Balanstotaal€ 1.489—
Solvabiliteit berekend88,7 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Reigerstraat 92, 9860 Oosterzele

2.376.527.417 · sinds 2025-08-05

43.110.01 Slopen van gebouwen en andere bouwwerken; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 81.300 Landschapsverzorging; 42.130 Bouw van bruggen en tunnels; 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie; 42.220.02 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten; 43.110 Slopen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.230 Installatie van isolatie; 43.320 Schrijnwerk; 43.320.01 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk van hout of van kunststof : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz; 43.320.02 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, bekleding van wanden, plafonds, enz in hout of kunststof; 43.320.05 Montage van serres, veranda's, enz, in hout of kunststof; 43.320.07 Installatie van al dan niet verplaatsbare tussenwanden, de bekleding van wanden, plafonds, enz, in metaal; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.429.01 Bouwen van funderingen, inclusief heien; 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen; 71.113.02 Ontwerpen van tuinen en parken, enz; 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TIGRO?

Het ondernemingsnummer van TIGRO is 1026.201.602. Het btw-nummer is BE 1026.201.602.

Wanneer werd TIGRO opgericht?

TIGRO werd opgericht op 5 augustus 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TIGRO?

De maatschappelijke zetel van TIGRO is Reigerstraat 92, 9860 Oosterzele.

Wat doet TIGRO?

De hoofdactiviteit van TIGRO is: Landschapsverzorging (NACE 81.300).

Hoeveel werknemers heeft TIGRO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TIGRO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van TIGRO?

TIGRO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.661 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.679.

Is TIGRO bereikbaar via Peppol?

Ja. TIGRO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1026201602 en 9925:BE1026201602 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is TIGRO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.321, een solvabiliteit van 88,7 % en een verlies van € 1.679. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TIGRO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TIGRO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TIGRO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van TIGRO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt TIGRO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TIGRO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TIGRO?

Het boekjaar van TIGRO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 5 augustus 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid