Belgische ondernemingen

Onderneming 1026.000.573

PLUGZ BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Wezembeek-Oppem · sinds 2025

Besloten Vennootschap in Wezembeek-Oppem, sinds 2025. Kappers- en barbiersactiviteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1026.000.573.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1026.000.573
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-07-29
Maatschappelijke zetel
Perkveld 4, 1970 Wezembeek-Oppem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 96.210Kappers- en barbiersactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kerkstraat 76, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

2.376.431.506 · sinds 2025-07-29

47.750 Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen; 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten; 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen; 96.220.03 Manicure en pedicure; 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 96.210.01 Wassen, knippen, verven, onduleren, enz van haar bij mannen, vrouwen en kinderen; 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz; 96.220.02 Huidverzorging en epileren

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PLUGZ?

Het ondernemingsnummer van PLUGZ is 1026.000.573. Het btw-nummer is BE 1026.000.573.

Wanneer werd PLUGZ opgericht?

PLUGZ werd opgericht op 29 juli 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PLUGZ?

De maatschappelijke zetel van PLUGZ is Perkveld 4, 1970 Wezembeek-Oppem.

Wat doet PLUGZ?

De hoofdactiviteit van PLUGZ is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).

Is PLUGZ bereikbaar via Peppol?

Ja. PLUGZ staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1026000573 (stand van 25 oktober 2026).

Is PLUGZ failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PLUGZ ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid