Belgische ondernemingen

Onderneming 1025.171.620

STAALLAB CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Kontich · sinds 2025

Commanditaire vennootschap in Kontich, sinds 2025. Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1025.171.620.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1025.171.620
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-07-04
Maatschappelijke zetel
Nieuwstraat 65, 2550 Kontich

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.401Smeden van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.402Bewerken van metaal en poedermetallurgieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.520Warmtebehandeling van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Nieuwstraat 65, 2550 Kontich

2.375.603.343 · sinds 2025-07-04

25.110 Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan; 25.401 Smeden van metaal; 25.402 Bewerken van metaal en poedermetallurgie; 25.520 Warmtebehandeling van metaal; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van STAALLAB?

Het ondernemingsnummer van STAALLAB is 1025.171.620. Het btw-nummer is BE 1025.171.620.

Wanneer werd STAALLAB opgericht?

STAALLAB werd opgericht op 4 juli 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van STAALLAB?

De maatschappelijke zetel van STAALLAB is Nieuwstraat 65, 2550 Kontich.

Wat doet STAALLAB?

De hoofdactiviteit van STAALLAB is: Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25.110).

Is STAALLAB bereikbaar via Peppol?

Ja. STAALLAB staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1025171620 en 9925:BE1025171620 (stand van 26 oktober 2026).

Is STAALLAB failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STAALLAB ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid