Belgische ondernemingen

Onderneming 1024.947.629

SMAKS INVESTMENT BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Gillis-Waas

Besloten Vennootschap in Sint-Gillis-Waas, sinds 2025. Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis. Brutomarge € −3k, verlies € 6k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1024.947.629.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.218

Eigen vermogen 2025

€ 43.782

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1024.947.629
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-07-01
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Samelstraat(SGW) 61D, 9170 Sint-Gillis-Waas

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.100Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -6.218

Eigen vermogen 2025

€ 43.782

Solvabiliteit 2025

5,0 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ -2.832—
Bedrijfswinst (-verlies)€ -3.649—
Winst (verlies) van het boekjaar€ -6.218—
Balans
Eigen vermogen€ 43.782—
Schulden€ 830.268—
Balanstotaal€ 874.050—
Solvabiliteit berekend5,0 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Samelstraat(SGW) 61D, 9170 Sint-Gillis-Waas

2.377.800.986 · sinds 2025-07-01

  • 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 81.100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SMAKS INVESTMENT?

Het ondernemingsnummer van SMAKS INVESTMENT is 1024.947.629. Het btw-nummer is BE 1024.947.629.

Wanneer werd SMAKS INVESTMENT opgericht?

SMAKS INVESTMENT werd opgericht op 1 juli 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SMAKS INVESTMENT?

De maatschappelijke zetel van SMAKS INVESTMENT is Samelstraat(SGW) 61D, 9170 Sint-Gillis-Waas.

Wat doet SMAKS INVESTMENT?

De hoofdactiviteit van SMAKS INVESTMENT is: Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis (NACE 68.322).

Hoeveel werknemers heeft SMAKS INVESTMENT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SMAKS INVESTMENT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van SMAKS INVESTMENT?

SMAKS INVESTMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -2.832 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.218.

Is SMAKS INVESTMENT bereikbaar via Peppol?

Ja. SMAKS INVESTMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1024947629 en 9925:BE1024947629 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is SMAKS INVESTMENT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 43.782, een solvabiliteit van 5,0 % en een verlies van € 6.218. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SMAKS INVESTMENT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SMAKS INVESTMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SMAKS INVESTMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van SMAKS INVESTMENT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt SMAKS INVESTMENT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SMAKS INVESTMENT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van SMAKS INVESTMENT in het Staatsblad?

De laatste publicatie van SMAKS INVESTMENT in het Belgisch Staatsblad dateert van 3 juli 2025: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Wanneer eindigt het boekjaar van SMAKS INVESTMENT?

Het boekjaar van SMAKS INVESTMENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid