Belgische ondernemingen

Onderneming 1023.930.416

ZAAL 4 VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Antwerpen · sinds 2025

Vennootschap onder firma in Antwerpen, sinds 2025. Creatie van beeldende kunsten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1023.930.416.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1023.930.416
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-06-03
Maatschappelijke zetel
Schulstraat 14, 2018 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 90.120Creatie van beeldende kunstenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.201Maken van geluidsopnamenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.111Literaire creatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.202Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensemblesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Schulstraat 14, 2018 Antwerpen

2.377.100.608 · sinds 2025-06-03

59.201 Maken van geluidsopnamen; 90.111 Literaire creatie; 90.120 Creatie van beeldende kunsten; 90.202 Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 60.100 Uitzenden van radioprogramma’s en distributie van audio; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ZAAL 4?

Het ondernemingsnummer van ZAAL 4 is 1023.930.416. Het btw-nummer is BE 1023.930.416.

Wanneer werd ZAAL 4 opgericht?

ZAAL 4 werd opgericht op 3 juni 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ZAAL 4?

De maatschappelijke zetel van ZAAL 4 is Schulstraat 14, 2018 Antwerpen.

Wat doet ZAAL 4?

De hoofdactiviteit van ZAAL 4 is: Creatie van beeldende kunsten (NACE 90.120).

Is ZAAL 4 bereikbaar via Peppol?

Ja. ZAAL 4 staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1023930416 en 9925:BE1023930416 (stand van 26 oktober 2026).

Is ZAAL 4 failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ZAAL 4 ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid