Belgische ondernemingen

Onderneming 1020.539.176

Kempische vochtbestrijding BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Vosselaar

Besloten Vennootschap in Vosselaar, sinds 2025. Waterdichtingswerken van muren. Brutomarge € 139k, winst € 102k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1020.539.176.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 101.610

Eigen vermogen 2025

€ 105.110

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1020.539.176
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-02-28
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Boekweitstraat 4, 2350 Vosselaar

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.421Waterdichtingswerken van murenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.212Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.842Groothandel in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarmingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.525Detailhandel in ijzerwaren en gereedschappenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 101.610

Eigen vermogen 2025

€ 105.110

Solvabiliteit 2025

70,0 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 139.293—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 127.897—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 101.610—
Balans
Eigen vermogen€ 105.110—
Schulden€ 45.056—
Balanstotaal€ 150.167—
Solvabiliteit berekend70,0 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Boekweitstraat 4, 2350 Vosselaar

2.370.707.516 · sinds 2025-02-28

  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.421 Waterdichtingswerken van muren
  • 43.421.01 Behandelen van muren met vochtwerende en waterafstotende producten
  • 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
  • 71.209 Overige technische testen en toetsen
  • 95.210 Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Kempische vochtbestrijding?

Het ondernemingsnummer van Kempische vochtbestrijding is 1020.539.176. Het btw-nummer is BE 1020.539.176.

Wanneer werd Kempische vochtbestrijding opgericht?

Kempische vochtbestrijding werd opgericht op 28 februari 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Kempische vochtbestrijding?

De maatschappelijke zetel van Kempische vochtbestrijding is Boekweitstraat 4, 2350 Vosselaar.

Wat doet Kempische vochtbestrijding?

De hoofdactiviteit van Kempische vochtbestrijding is: Waterdichtingswerken van muren (NACE 43.421).

Hoeveel werknemers heeft Kempische vochtbestrijding?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Kempische vochtbestrijding geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Kempische vochtbestrijding?

Kempische vochtbestrijding vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 139.293 in 2025. De winst van het boekjaar was € 101.610.

Is Kempische vochtbestrijding bereikbaar via Peppol?

Ja. Kempische vochtbestrijding staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1020539176 en 9925:BE1020539176 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Kempische vochtbestrijding?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 105.110, een solvabiliteit van 70,0 % en een winst van € 101.610. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Kempische vochtbestrijding failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Kempische vochtbestrijding ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Kempische vochtbestrijding de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Kempische vochtbestrijding, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Kempische vochtbestrijding?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Kempische vochtbestrijding 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Kempische vochtbestrijding?

Het boekjaar van Kempische vochtbestrijding eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 28 februari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid