Belgische ondernemingen

Onderneming 1020.435.644

FAYS CAPITAL BV

Actief sinds 2025 Normale toestand Besloten Vennootschap Elsene

Besloten Vennootschap in Elsene, sinds 2025. Activiteiten van holdings. Brutomarge € 16k, winst € 12k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1020.435.644.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.804

Eigen vermogen 2025

€ 16.804

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1020.435.644
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-02-26
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Louizalaan 231, 1050 Elsene
Contact
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 64.210Activiteiten van holdingsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.804

Eigen vermogen 2025

€ 16.804

Solvabiliteit 2025

67,3 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 15.581—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 14.968—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 11.804—
Balans
Eigen vermogen€ 16.804—
Schulden€ 8.172—
Balanstotaal€ 24.976—
Solvabiliteit berekend67,3 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Louizalaan 231 bus B, 1050 Elsene

2.372.566.253 · sinds 2025-03-01

  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van FAYS CAPITAL?

Het ondernemingsnummer van FAYS CAPITAL is 1020.435.644. Het btw-nummer is BE 1020.435.644.

Wanneer werd FAYS CAPITAL opgericht?

FAYS CAPITAL werd opgericht op 26 februari 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van FAYS CAPITAL?

De maatschappelijke zetel van FAYS CAPITAL is Louizalaan 231, 1050 Elsene.

Wat doet FAYS CAPITAL?

De hoofdactiviteit van FAYS CAPITAL is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).

Hoeveel werknemers heeft FAYS CAPITAL?

Volgens de jaarrekening over 2025 had FAYS CAPITAL geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van FAYS CAPITAL?

FAYS CAPITAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 15.581 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.804.

Is FAYS CAPITAL bereikbaar via Peppol?

Ja. FAYS CAPITAL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1020435644 en 9925:BE1020435644 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is FAYS CAPITAL?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.804, een solvabiliteit van 67,3 % en een winst van € 11.804. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is FAYS CAPITAL failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FAYS CAPITAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft FAYS CAPITAL de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van FAYS CAPITAL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt FAYS CAPITAL?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FAYS CAPITAL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van FAYS CAPITAL?

Het boekjaar van FAYS CAPITAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 26 februari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid