Belgische ondernemingen

Onderneming 1020.435.248

DVR WORKZ CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Schoten · sinds 2025

Commanditaire vennootschap in Schoten, sinds 2025. Proefboren en boren. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1020.435.248.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1020.435.248
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-02-19
Maatschappelijke zetel
Industriepark Brechtsebaan 20, 2900 Schoten

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.130Proefboren en borenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.316Wassen en poetsen van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Industriepark Brechtsebaan 20, 2900 Schoten

2.375.445.767 · sinds 2025-06-18

43.130 Proefboren en boren; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2025-03-10RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DVR WORKZ?

Het ondernemingsnummer van DVR WORKZ is 1020.435.248. Het btw-nummer is BE 1020.435.248.

Wanneer werd DVR WORKZ opgericht?

DVR WORKZ werd opgericht op 19 februari 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DVR WORKZ?

De maatschappelijke zetel van DVR WORKZ is Industriepark Brechtsebaan 20, 2900 Schoten.

Wat doet DVR WORKZ?

De hoofdactiviteit van DVR WORKZ is: Proefboren en boren (NACE 43.130).

Is DVR WORKZ bereikbaar via Peppol?

Ja. DVR WORKZ staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1020435248 en 9925:BE1020435248 (stand van 26 oktober 2026).

Is DVR WORKZ failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DVR WORKZ ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt DVR WORKZ?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DVR WORKZ 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van DVR WORKZ in het Staatsblad?

De laatste publicatie van DVR WORKZ in het Belgisch Staatsblad dateert van 10 maart 2025: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid