Belgische ondernemingen

Onderneming 1019.016.870

L'Atelier Devreux BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap La Hulpe · sinds 2025

Besloten Vennootschap in La Hulpe, sinds 2025. Catering van evenementen. Brutomarge € 24k, winst € 10k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1019.016.870.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.131

Eigen vermogen 2025

€ 12.131

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1019.016.870
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2025-01-21
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Avenue Ernest Solvay 54, 1310 La Hulpe

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 56.210Catering van evenementenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 10.850Vervaardiging van bereide maaltijden en schotelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.223Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.311Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijkeNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.131

Eigen vermogen 2025

€ 12.131

Solvabiliteit 2025

16,9 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 24.264—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 15.326—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 10.131—
Balans
Eigen vermogen€ 12.131—
Schulden€ 59.800—
Balanstotaal€ 71.931—
Solvabiliteit berekend16,9 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue Ernest Solvay 54, 1310 La Hulpe

2.370.181.241 · sinds 2025-01-21

10.850 Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels; 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening; 56.210 Catering van evenementen; 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 77.223 Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdheden; 90.311 Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijke; 56.210 Catering van evenementen

Vestiging

Rue de l'Eglise St André 2a, 1331 Rixensart

2.377.495.338 · sinds 2025-01-21

56.210 Catering van evenementen; 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 77.223 Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdheden; 56.210 Catering van evenementen; 10.850 Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels; 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening; 90.311 Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijke

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van L'Atelier Devreux?

Het ondernemingsnummer van L'Atelier Devreux is 1019.016.870. Het btw-nummer is BE 1019.016.870.

Wanneer werd L'Atelier Devreux opgericht?

L'Atelier Devreux werd opgericht op 21 januari 2025, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van L'Atelier Devreux?

De maatschappelijke zetel van L'Atelier Devreux is Avenue Ernest Solvay 54, 1310 La Hulpe.

Wat doet L'Atelier Devreux?

De hoofdactiviteit van L'Atelier Devreux is: Catering van evenementen (NACE 56.210).

Hoeveel werknemers heeft L'Atelier Devreux?

Volgens de jaarrekening over 2025 had L'Atelier Devreux geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van L'Atelier Devreux?

L'Atelier Devreux vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 24.264 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.131.

Is L'Atelier Devreux bereikbaar via Peppol?

Ja. L'Atelier Devreux staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1019016870 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is L'Atelier Devreux?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 12.131, een solvabiliteit van 16,9 % en een winst van € 10.131. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is L'Atelier Devreux failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van L'Atelier Devreux ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft L'Atelier Devreux de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van L'Atelier Devreux, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt L'Atelier Devreux?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft L'Atelier Devreux 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van L'Atelier Devreux?

Het boekjaar van L'Atelier Devreux eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 21 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid