Belgische ondernemingen

Onderneming 1017.763.392

TOBY BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Truiden · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Sint-Truiden, sinds 2024. Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1017.763.392.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1017.763.392
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-12-20
Maatschappelijke zetel
Hasseltsesteenweg 518, 3800 Sint-Truiden

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.991Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende personaliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Hasseltsesteenweg 518, 3800 Sint-Truiden

2.367.752.281 · sinds 2024-12-20

56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening; 56.111.05 Café-restaurants (tavernen); 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 56.210 Catering van evenementen; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 74.991 Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende personaliteiten; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TOBY?

Het ondernemingsnummer van TOBY is 1017.763.392. Het btw-nummer is BE 1017.763.392.

Wanneer werd TOBY opgericht?

TOBY werd opgericht op 20 december 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TOBY?

De maatschappelijke zetel van TOBY is Hasseltsesteenweg 518, 3800 Sint-Truiden.

Wat doet TOBY?

De hoofdactiviteit van TOBY is: Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56.111).

Is TOBY bereikbaar via Peppol?

Ja. TOBY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1017763392 en 9925:BE1017763392 (stand van 25 oktober 2026).

Is TOBY failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TOBY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid