Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1017.389.745
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-12-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Rochusstraat 96, 1500 Halle
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 22.106
▲ 68,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 37.730
▲ 141,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,0 %
▲ 6,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 28.624 | ▲ 67,0 % | € 17.141 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 28.155 | ▲ 68,1 % | € 16.753 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 22.106 | ▲ 68,4 % | € 13.124 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 37.730 | ▲ 141,5 % | € 15.624 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 10.024 | ▲ 149,5 % | € 4.017 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 47.754 | ▲ 122,6 % | € 21.456 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,0 % | ▲ 6,2 ptn | 72,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Rochusstraat 96, 1500 Halle
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van X-RAY NURSE AND CARE?
Het ondernemingsnummer van X-RAY NURSE AND CARE is 1017.389.745. Het btw-nummer is BE 1017.389.745.
Wanneer werd X-RAY NURSE AND CARE opgericht?
X-RAY NURSE AND CARE werd opgericht op 13 december 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van X-RAY NURSE AND CARE?
De maatschappelijke zetel van X-RAY NURSE AND CARE is Sint-Rochusstraat 96, 1500 Halle.
Hoeveel werknemers heeft X-RAY NURSE AND CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had X-RAY NURSE AND CARE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van X-RAY NURSE AND CARE?
X-RAY NURSE AND CARE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 28.624 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.106.
Is X-RAY NURSE AND CARE bereikbaar via Peppol?
X-RAY NURSE AND CARE staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:1017389745; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is X-RAY NURSE AND CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 37.730, een solvabiliteit van 79,0 % en een winst van € 22.106. De winst steeg met 68,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is X-RAY NURSE AND CARE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van X-RAY NURSE AND CARE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft X-RAY NURSE AND CARE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van X-RAY NURSE AND CARE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt X-RAY NURSE AND CARE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft X-RAY NURSE AND CARE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van X-RAY NURSE AND CARE?
Het boekjaar van X-RAY NURSE AND CARE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1017389745
Europese Commissie1017389745
Notarissen (Fednot)