Belgische ondernemingen

Onderneming 1016.347.093

Clinic of Beauty BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Châtelet

Besloten Vennootschap in Châtelet, sinds 2024. Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen. Brutomarge € 45k, winst € 23k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1016.347.093.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.945

Eigen vermogen 2025

€ 29.445

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1016.347.093
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-11-19
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Grand-Rue 42, 6200 Châtelet

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.992Plaatsen van tatoeages en piercingsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.992Plaatsen van tatoeages en piercingsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.945

Eigen vermogen 2025

€ 29.445

Solvabiliteit 2025

69,9 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 45.281—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 31.115—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 22.945—
Balans
Eigen vermogen€ 29.445—
Schulden€ 12.683—
Balanstotaal€ 42.129—
Solvabiliteit berekend69,9 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Grand-Rue 42, 6200 Châtelet

2.368.014.478 · sinds 2024-11-19

  • 47.750 Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
  • 47.784.02 Kleinhandel in imitatiesieraden, gadgets, enz
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
  • 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz
  • 96.220.02 Huidverzorging en epileren
  • 96.220.03 Manicure en pedicure
  • 96.230.02 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz
  • 96.992 Plaatsen van tatoeages en piercings
  • 96.992 Plaatsen van tatoeages en piercings

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Clinic of Beauty?

Het ondernemingsnummer van Clinic of Beauty is 1016.347.093. Het btw-nummer is BE 1016.347.093.

Wanneer werd Clinic of Beauty opgericht?

Clinic of Beauty werd opgericht op 19 november 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Clinic of Beauty?

De maatschappelijke zetel van Clinic of Beauty is Grand-Rue 42, 6200 Châtelet.

Wat doet Clinic of Beauty?

De hoofdactiviteit van Clinic of Beauty is: Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96.220); Plaatsen van tatoeages en piercings (NACE 96.992).

Hoeveel werknemers heeft Clinic of Beauty?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Clinic of Beauty geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Clinic of Beauty?

Clinic of Beauty vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 45.281 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.945.

Is Clinic of Beauty bereikbaar via Peppol?

Ja. Clinic of Beauty staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1016347093 en 9925:BE1016347093 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Clinic of Beauty?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 29.445, een solvabiliteit van 69,9 % en een winst van € 22.945. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Clinic of Beauty failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Clinic of Beauty ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Clinic of Beauty de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Clinic of Beauty, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Clinic of Beauty?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Clinic of Beauty 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Clinic of Beauty?

Het boekjaar van Clinic of Beauty eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 19 november 2024 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid