Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1015.447.468
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-10-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- rue Vaçale 7, 4140 Sprimont
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 5.635
▼ 53,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 22.619
▲ 33,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
57,5 %
▲ 8,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 10.803 | ▼ 38,7 % | € 17.623 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.695 | ▼ 47,9 % | € 16.673 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 5.635 | ▼ 53,0 % | € 11.985 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 22.619 | ▲ 33,2 % | € 16.985 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 16.711 | ▼ 4,5 % | € 17.498 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 39.330 | ▲ 14,1 % | € 34.483 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 57,5 % | ▲ 8,3 ptn | 49,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
rue Vaçale 7, 4140 Sprimont
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-02-11
- 2024-10-23 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Docteur Valérie MARCHAL?
Het ondernemingsnummer van Docteur Valérie MARCHAL is 1015.447.468. Het btw-nummer is BE 1015.447.468.
Wanneer werd Docteur Valérie MARCHAL opgericht?
Docteur Valérie MARCHAL werd opgericht op 23 oktober 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Docteur Valérie MARCHAL?
De maatschappelijke zetel van Docteur Valérie MARCHAL is rue Vaçale 7, 4140 Sprimont.
Wat doet Docteur Valérie MARCHAL?
De hoofdactiviteit van Docteur Valérie MARCHAL is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Docteur Valérie MARCHAL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Docteur Valérie MARCHAL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Docteur Valérie MARCHAL?
Docteur Valérie MARCHAL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 10.803 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.635.
Is Docteur Valérie MARCHAL bereikbaar via Peppol?
Ja. Docteur Valérie MARCHAL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1015447468 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Docteur Valérie MARCHAL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 22.619, een solvabiliteit van 57,5 % en een winst van € 5.635. De winst daalde met 53,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Docteur Valérie MARCHAL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Docteur Valérie MARCHAL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Docteur Valérie MARCHAL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Docteur Valérie MARCHAL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Docteur Valérie MARCHAL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Docteur Valérie MARCHAL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Docteur Valérie MARCHAL?
Het boekjaar van Docteur Valérie MARCHAL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1015447468
Europese Commissie1015447468
Notarissen (Fednot)