Belgische ondernemingen

Onderneming 1014.412.835

AdFortem BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Waregem · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Waregem, sinds 2024. Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1014.412.835.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1014.412.835
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-10-01
Maatschappelijke zetel
Kalkhoevestraat 1, 8790 Waregem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 46.140Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.200Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.649Groothandel in andere machines en werktuigen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kalkhoevestraat 1, 8790 Waregem

2.364.589.982 · sinds 2024-10-01

33.120 Reparatie en onderhoud van machines; 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen; 46.140.06 Handelsbemiddeling in machines en uitrusting voor de dienstverlenende sector; 46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AdFortem?

Het ondernemingsnummer van AdFortem is 1014.412.835. Het btw-nummer is BE 1014.412.835.

Wanneer werd AdFortem opgericht?

AdFortem werd opgericht op 1 oktober 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AdFortem?

De maatschappelijke zetel van AdFortem is Kalkhoevestraat 1, 8790 Waregem.

Wat doet AdFortem?

De hoofdactiviteit van AdFortem is: Handelsbemiddeling in de groothandel in machines, apparaten en werktuigen voor de industrie en in schepen en luchtvaartuigen (NACE 46.140).

Is AdFortem bereikbaar via Peppol?

Ja. AdFortem staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1014412835 (stand van 26 oktober 2026).

Is AdFortem failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AdFortem ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid