Belgische ondernemingen

Onderneming 1014.115.697

AXXL BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Brugge · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Brugge, sinds 2024. Prepress- en premediadiensten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1014.115.697.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1014.115.697
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-09-25
Maatschappelijke zetel
Zevensterrestraat 29, 8000 Brugge

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 18.130Prepress- en premediadienstenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Nieuwe Steenweg 34A, 8377 Zuienkerke

2.367.209.774 · sinds 2024-09-25

18.130 Prepress- en premediadiensten; 18.130.04 Bewerking van digitale gegevens : verrijking, selectie en koppeling van digitale gegevens op gegevensdragers; 18.130.05 Overige grafische activiteiten; 58.190 Overige activiteiten van uitgeverijen, met uitzondering van het uitgeven van software; 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.910 Activiteiten van webportalen; 73.110 Activiteiten van reclamebureaus; 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media; 73.110.03 Ontwerpen van publicitaire teksten en slogans (copywriters); 73.110.05 Ontwerpen van publicitaire artikelen; 73.110.06 Concipiëren van reclametechnieken die ernaar streven de individuele consument te benaderen (direct marketing) door middel van geadresseerde reclame (direct mailing), telefonische koopvoorstellen, enz; 73.200.02 Statistische analyses van de resultaten van het onderzoek; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie; 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten; 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen; 85.599 Overige vormen van onderwijs; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AXXL?

Het ondernemingsnummer van AXXL is 1014.115.697. Het btw-nummer is BE 1014.115.697.

Wanneer werd AXXL opgericht?

AXXL werd opgericht op 25 september 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AXXL?

De maatschappelijke zetel van AXXL is Zevensterrestraat 29, 8000 Brugge.

Wat doet AXXL?

De hoofdactiviteit van AXXL is: Prepress- en premediadiensten (NACE 18.130).

Is AXXL bereikbaar via Peppol?

Ja. AXXL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1014115697 en 9925:BE1014115697 (stand van 26 oktober 2026).

Is AXXL failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AXXL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid