Belgische ondernemingen

Onderneming 1014.005.138

DD-MANUTECH BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Namur · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Namur, sinds 2024. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 57k, winst € 39k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1014.005.138.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.327

Eigen vermogen 2025

€ 44.327

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1014.005.138
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-09-24
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue Bois d'Esneux(BN) 52, 5021 Namur

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.316Wassen en poetsen van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.327

Eigen vermogen 2025

€ 44.327

Solvabiliteit 2025

30,2 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 57.024—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 52.694—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 39.327—
Balans
Eigen vermogen€ 44.327—
Schulden€ 102.624—
Balanstotaal€ 146.951—
Solvabiliteit berekend30,2 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue Bois d'Esneux(BN) 52, 5021 Namur

2.364.883.061 · sinds 2024-09-24

33.120 Reparatie en onderhoud van machines; 33.120.01 Onderhoud en herstelling van landbouwtractoren, motoculteurs en gazonmaaiers; 33.120.02 Onderhoud en herstelling van overige machines voor de landbouw en de bosbouw; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.; 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen; 95.313.01 Reparatie van auto's : reparatie van de mechanische onderdelen en van de elektrische installatie; 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen; 95.319.01 Installatie van onderdelen en accessoires, inclusief de ombouw- en uitbouwwerkzaamheden; 33.120 Reparatie en onderhoud van machines

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DD-MANUTECH?

Het ondernemingsnummer van DD-MANUTECH is 1014.005.138. Het btw-nummer is BE 1014.005.138.

Wanneer werd DD-MANUTECH opgericht?

DD-MANUTECH werd opgericht op 24 september 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DD-MANUTECH?

De maatschappelijke zetel van DD-MANUTECH is Rue Bois d'Esneux(BN) 52, 5021 Namur.

Wat doet DD-MANUTECH?

De hoofdactiviteit van DD-MANUTECH is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Reparatie en onderhoud van machines (NACE 33.120).

Hoeveel werknemers heeft DD-MANUTECH?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DD-MANUTECH geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DD-MANUTECH?

DD-MANUTECH vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 57.024 in 2025. De winst van het boekjaar was € 39.327.

Is DD-MANUTECH bereikbaar via Peppol?

Ja. DD-MANUTECH staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1014005138 en 9925:BE1014005138 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is DD-MANUTECH?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 44.327, een solvabiliteit van 30,2 % en een winst van € 39.327. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DD-MANUTECH failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DD-MANUTECH ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DD-MANUTECH de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van DD-MANUTECH, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt DD-MANUTECH?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DD-MANUTECH 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DD-MANUTECH?

Het boekjaar van DD-MANUTECH eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 september 2024 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid